Con Morhen
Prokletá srdce

Housův mlýn, Tábor 11. - 14. 4. 2024
Srdce z kamene

Průvodce festivalem

Tým Con Morhen připravil pro návštěvníky festivalu skvělou brožuru, která v sobě skrývá vše, co o akci potřebujete vědět. Detaily o spacích místech, program, pravidla, jídelní či nápojové lístky a další – to vše v naší brožuře najdete!

Nechceš riskovat, že se na akci ztratíš? Řekli ti kamarádi, že budou v Novigradu, a ty netušíš, kde to je? Pak si stáhni naše krásné mapy! Máme plánek vnitřních i venkovních prostor.

Že nevíte, kdy se co děje? Chcete si být jistí, že vám neunikne koncert Deloraine? Slyšeli jste o bezva přednášce, ale nemůžete si pro všechno na světě vzpomenout, kdy a kde má být? Navštivte naši stránku s programem!

Kapely

Zážitky

Příběhová linka a larpové zážitky

Celým festivalem vás bude provázet příběhová linka, s divadelními scénami na pódiu, a celoconová hra, do které se můžete zapojit. Možná budete moci ovlivnit příběh, anebo naopak dění na pódiu ovlivní váš herní osud.

Cosplay soutěž

Ke conům neodmyslitelně patří cosplay soutěže a ani Con Morhen nebude výjimkou. O hodnotné ceny se na pódiu utkají cosplayeři se svými vlastnoručně vyrobenými kostýmy ze světa Zaklínače. Rozhodovat však bude také scénka, kterou si pro vás a porotu připraví. A pokud zrovna vy toužíte poměřit své síly s ostatními cosplayery, neváhejte se přihlásit. Těšit se můžete také na zahraniční a tuzemské cosplay hosty, kteří budou porotcemi naší soutěže. Další informace a pravidla cosplay soutěže přineseme brzy.

Workshopy, přednášky a ukázky historických řemesel

V průběhu celé akce Con Morhen vás čeká bohatý doprovodný program, ať už se jedná o různé zajímavé přednášky, workshopy, či ukázky historických řemesel. Brzy přineseme další detaily týkající se doprovodného programu.

Čajovna, tržiště a fotokoutek

Hledáte místo k odpočinku, rádi byste utratili nějaký ten orén či florén, anebo se chcete nechat zvěčnit a odnést si z Con Morhen hezkou památku? Nebojte, na vše jsme připraveni. K příjemnému posezení a popovídání s přáteli nabídne své prostory čajovna, své zboží budou nabízet všelijací řemeslníci na tržišti a iluminaci umožněnou nejmodernějším magickým výzkumem vám zajistí náš fotokoutek.

Deskoherna, počítačová herna

Nemáte s kým hrát doma deskovky? Anebo vám chybí nejlepší technika k hraní počítačových her? Neváhejte zavítat do naší deskoherny či počítačové herny, kde najdete spoluhráče, hry i nadupané herní mašiny.