Con Morhen
FAQ

Housův mlýn, Tábor 11. - 14. 4. 2024
Srdce z kamene

FAQ

Pokud na akci nemůžete jet, můžete vstupenku na někoho přepsat, ovšem pouze s naší asistencí. Přeprodané či jinak převedené vstupenky nebudou platné.

Pro přepsání vstupenek nás kontaktujte na info@conmorhen.cz

Splatnost vstupenek je 5 dní. Po pěti dnech standardně vstupenky stornujeme. O stornování budeme informovat emailem.

Ano, na místě bude možné vstupenky zakoupit, ale pouze v případě, že se před začátkem akce nevyprodají.

Na Con Morhen neplatí kostýmová povinnost. Kostýmy jsou vítány ale pokud kostým nemáte, pokuste se jednoduše nevybrat si křiklavé, moderní oblečení. Moderní brýle a boty také nejsou problém, jen u obuvi se pokuste vyhnout výrazným, umělým barvám.

Ano, na akci mohou děti. Podle věku dětských návštěníků se odvíjejí jistá omezení nebo ceny vstupenek:

  • Děti 0-14 (vč.) let vstup jen v doprovodu rodičů
  • Děti 0-4 (vč.) let zdarma
  • Děti 5-14 (vč.) zvýhodněné vstupné
  • Všichni návštěvníci ve věku 15 a více let platí plnou cenu vstupenky
  • Děti 15-17 (vč.) vstup jen s podepsaným povolením od zákonného zástupce

Vstupenky standardně zpracováváme každé ráno a večer. V případě okamžité platby byste tedy měl mít vstupenku na mailu do 24 hodin.

Ano, součástí vašeho kostýmu může být zbraň, ať už z měkčeného materiálu, či kovová. Nicméně za zacházení se zbraní nesete odpovědnost vy a nesmíte ohrozit ostatní návštěvníky. Zbraň tedy převážně nechte v pochvě, za opaskem či na jiném bezpečném místě. Pokud zbraň chcete předvádět, buďte opatrní a upozorněte na to okolí. Jakékoli bojové scény jsou povoleny pouze s vědomím a za přítomnosti některého z organizátorů. Do tanečního kotle prosíme zbraň odložte, abyste během tance nezranili ostatní návštěvníky.

Na místě bude k dispozici široký výběr jídla a pití, který určitě uspokojí vaše mlsné jazýčky, ale jídlo si můžete přivézt i vlastní - zejména pokud máte speciální dietetické požadavky. Každopádně vás ale prosíme, abyste vlastní jídlo a pití nekonzumovali ve vnitřních prostorách.

Ne, na akci platí striktní zákaz domácích mazlíčků. Důvodem je bezpečnost jak návštěvníků akce, tak vašich miláčků. Dalším jsou pravidla lokality, která musíme respektovat.

Ano, cosplay jakékoli postavy ze Zaklínače je povolen.

Ano, na Con Morhen: Prokletá srdce je k dispozici omezený počet kusů jednodenních vstupenek. Více informací zjistíte přímo na prodejní stránce.

Na akci nebude žádné hlídané místo pro skladování věcí, takže využijte svoje stany či jiné ubytování.

Focení na naší akci je povoleno, nicméně se vždy zeptejte zúčastněných, zda s pořizováním fotografií souhlasí. Pokud ale bude nějaké místo označeno jako 18+, pak zde mohou fotit pouze naši oficiální fotografové po předchozí domluvě.

Fotografové by se vás v první řadě měli zeptat, zda s focením souhlasíte. Pokud se to však nestane, neváhejte fotografa upozornit a požádat jej, aby s focením přestal a případné fotografie vymazal. Pokud by vás takový člověk v tomto ohledu nerespektoval, upozorněte na jeho nevhodné chování organizátory.

Parkování kolem Housova mlýna a na parkovišti Jordánská je vyhrazené pro pořadatele, kapely a naše účinkující, a to pouze s naším povolením. Parkovat tedy můžete na libovolném místě ve městě, které je k tomu vyhrazené. Pokud máte speciální potřeby a potřebujete parkovat v blízkosti areálu, můžete se nám ozvat a společně se pokusíme najít řešení.

Obsluha Housova mlýna přijímá pouze hotovost, ale na našem info stánku a v zadním baru bude i terminál pro platbu kartou. Dostupné platební metody u prodejních stánků se liší podle prodejce. Venkovní krčma a náš info stánek bude nabízet cashback s 2% poplatkem.

Ne. Ohniště se může rozdělávat pouze se svolením organizátorů v rámci příběhového dění. Návštěvníci sami žádné ohniště rozdělávat nemohou.